Wózek BabyActive Q – charakterystyka

babyactiveq

10 maja 2016 • Dom, wnętrze, wyposażenie, O wszystkim, Zakupy, zachcianki, marzenia • Views: 597

W życiu wielu z nas nadchodzi czas, kiedy zaczynamy rozglądać się za wymarzonym wozem ………. dla naszej pociechy. Nadszedł również czas na nas, dlatego też postanowiliśmy podzielić się  z Wami kilkoma propozycjami, które bierzemy pod uwagę. Zachęcamy do dzielenia się opiniami i spostrzeżeniami na temat poszczególnych modeli. Wszystkie komentarze będą dla nas pomocne.

Dziś postaramy się scharakteryzować krótko wózek BabyActive Q. Przedstawione tu informacje po części pochodzą od producenta, ale także z rożnych for i serwisów tematycznych. Przedstawimy komentarze oraz oceny użytkowników tego właśnie modelu. Mamy nadzieję, ze są one obiektywne.

Najnowszy model BabyActive Q  jest bardzo chwalony za to, że jest lekki. Docenia to każdy użytkownik, a w zasadzie użytkowniczka. Jest to olbrzymia zaleta, szczególnie jeśli musimy wnosić go każdego dnia po schodach.  Jego stelaż wykonany jest w całości z aluminium. Kolejna jego zaleta jest zwrotność i wygoda użytkowania. Spacer jest komfortowy zarówno z punktu widzenia mamy, jak i malucha.  Przednie, skrętne koła maja blokadę do jazdy na wprost.  Niezależnie regulowane oparcie siedziska i podnóżek, pompowane koła, wszystko to wpływa na komfort podróżowania.
Z praktycznego punktu widzenia, wózek ten podobno łatwo się składa, można to zrobić z kołami lub bez. Ma także pojemny kosz na zakupy  oraz dużą torbę. Użytkownicy zwracają także uwagę na możliwość wpięcia fotelika.

Wózek BabyActive Q można zobaczyć na stronie: www.sklepdziecka.com/wozki-dzieci/wozki-spacerowe/wozek-spacerowy-babyactive-q-col-01-n.html

Zapraszamy do dzielenia się opiniami w komentarzach.

Tags:

Comments are closed.