Usuwanie blizn – klinika w Krakowie?

usuwanie blizn Kraków

12 marca 2018 • Moda, uroda, wygląd • Views: 835

Co zrobić z blizną na skórze?

Usuwanie blizn należy do jednego z rodzajów zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Zabieg ten jest stosowany w szczególności przez osoby, których rozmiar i rozległość blizn przeszkadzają w normalnym i komfortowym funkcjonowaniu, jednakże jest też grupa osób, które decydują się na usunięcie nieszczególnie dużych i widocznych blizn czysto ze względów estetycznych. Często posiadanie blizn wiąże się nie tylko z fizyczną niedoskonałością czy dyskomfortem, ale również z dyskomfortem fizycznym – co może się przekładać na problemy z akceptacją własnego ciała czy nieumiejętność odsłonięcia tej części w miejscu publicznym.

Jak usunąć bliznę na ciele

Trzeba zaznaczyć, iż zabiegi wiążące się z usuwaniem blizn pooperacyjnych nie należą do najprzyjemniejszych i często wiążą się z odczuwaniem bólu pozabiegowego. Jednakże warto wziąć pod uwagę to, iż również tutaj lekarze i specjaliści wychodzą do nas z pomocną ręką i coraz więcej placówek zajmujących się medycyną estetyczną oferuje redukcję blizn opartą na laserowej technologii – jest to nowoczesne i całkowicie nieinwazyjne rozwiązanie, metoda wykorzystująca laser frakcyjny pozwalający na całkowitą redukcję blizn przy jak najmniejszym stopniu odczuwania bólu oraz ograniczonej do minimum możliwości powikłań.

Usuwanie blizn trądzikowych

Jednymi z najczęściej usuwanych blizn są blizny potrądzikowe – które wbrew stereotypom nie dotyczą tylko nastolatków – pomimo coraz szerszej gamy kosmetyków starających się zniwelować skutki trądziku, borykają się z nim coraz częściej również i dorośli – kwestia posiadania trądziku jest w 80 procentach dziedziczna. Następnie powszechną popularnością cieszy się również usuwanie blizn powypadkowych oraz pooperacyjnych.

Ile kosztuje usuwanie blizny?

Usuwanie blizn w Krakowie należy do jednych z częściej wybieranych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Powstałe na terenie miasta placówki oferują pełną gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności oraz zapewniają specjalistycznie wykwalifikowany personel, który zadba o nasz komfortowy pobyt oraz szybki i bezbolesny przebieg samego zabiegu.

Tags: , , ,

Comments are closed.