Szafy metalowe kartotekowe Malow i ich zastosowanie

Szafy metalowe kartotekowe

9 kwietnia 2022 • Biznes, firma • Views: 244

Szafy metalowe to naprawdę uniwersalne meble, które znajdują zastosowanie w wielu różnych dziedzinach działalności człowieka. Szafy metalowe najczęściej spotykane są w zakładach produkcyjnych, szatniach w różnych klubach sportowych czy w biurach. Dlaczego szafy metalowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością?

Zalety szafy metalowej w porównaniu z drewnianą są znaczące:

  • Szafy metalowe kartotekoweTrwałość. Oczywiście, metalowa szafka ma dłuższą żywotność niż drewniana. Ale jeśli spróbujesz obliczyć, o ile lepsza jest szafka metalowa od drewnianej, okaże się, że metalowa szafka wytrzyma około 2,5 raza dłużej niż drewniana.
  • Ochrona przeciwpożarowa. Metalowe szafy i regały nie boją się ognia – nie boją się ognia, a raczej go nie podtrzymują. Dlatego też meble te znajdują szerokie zastosowanie w szafach kartotekowych, archiwach i dużych magazynach dokumentów. Szczególną popularnością cieszą się regały przesuwne i szafki, które mogą znacznie zwiększyć wykorzystanie przestrzeni.
  • Ograniczony dostęp. Jednym z powodów, dla których szafy metalowe są tak popularne w biurach jest to, że mogą być również używane jako prosty sejf. Na przykład dokumenty księgowe muszą być chronione przed wścibskimi oczami – istnieje cała klasa specjalnie zaprojektowanych metalowych szafek na akta.

Malow szafy kartotekowe to grubościenne, spawane szafki metalowe, wyposażone w niezawodny zamek (lub kilka zamków). Oczywiście, szafa kartotekowa nie jest tak bezpieczna jak prawdziwy sejf, ale i tak może stanowić poważną barierę dla włamywaczy, którzy nie są uzbrojeni w specjalne narzędzia.

Wybór nowoczesnych szafek Malow

Wybór nowoczesnych szafek metalowych jest niesamowicie różnorodny. Można je podzielić na szafy biurowe, garderoby i szafy przemysłowe. Szafy metalowe biurowe służą przede wszystkim do przechowywania dokumentów. Szczególnym przykładem szaf biurowych są szafy kartotekowe, które są specjalnie zaprojektowane do przechowywania katalogów i kartotek.

Metalowe szafy kartotekowe do celów produkcyjnych mają dwa podstawowe wymagania – stabilność i łatwość obsługi. Wygląd schodzi na dalszy plan w stosunku do tego wymogu. Zastosowanie szaf metalowych w produkcji jest zazwyczaj ograniczone do przechowywania różnego rodzaju materiałów i narzędzi. Wytrzymałe metalowe szafki doskonale spełniają swoje zadanie.

Tags: , ,

Comments are closed.