Rola Ebooków w naszym życiu – Jak dużo czytamy?

23 lipca 2015 • O wszystkim, Zakupy, zachcianki, marzenia • Views: 1888

Ebooki wypierają z rynku klasyczne książki. To już pewnik, który czeka nas w niedalekiej przyszłości. Mole książkowe, które nie są z tego faktur zadowolone (w tym i ja), nie będą miały wyjścia. Następuje transformacja i przejście z czytelnictwa papierowego do elektronicznego. Osobiście uważam to za nie do końca dobry trend, bo książkę się „czuło”. Przewracając strony czuło się papier oraz tą dopasowaną do książek przyjemna formę.

Książki elektroniczne to przyszłość

Wydaje mi się, że jednak książki elektroniczne – Ebooki nie przypadną do gustu większości zapalonych czytelników. Młodzież się do nich przekonała, co widać po statystykach. Łatwiej jest wrzucić ulubioną książkę do naszego tableta albo na komputer i czytać w podróży czy w innych miejscach. Ktoś powie, że z klasyczną książką papierową też tak można i oczywiście ma rację. Jest to jednak zmiana, która następuje niezależnie od nas, więc nie ma co się tym zbytnio przejmować.

Największa baza Ebookiów

Polecam ją ze względu na ogromny zbiór książek, który oferuje, Tysiące tytułów z różnych gatunków sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Cenowo Ebooki również są nieco tańsze od zwykłych książek. Wiadomo, że chodzi o niższe koszty wytworzenia.

Tags: ,

Comments are closed.