Pianka PUR otwartokomórkowa – Skuteczna izolacja pianą?

8 kwietnia 2016 • Biznes, firma, Dom, wnętrze, wyposażenie • Views: 1226

Taka izolacja pianą Wrocław posiada wiele zalet. Jej współczynniki są na wysokim poziomie. Dlatego też, na pewno będzie to bardzo dobra inwestycja dla każdego. Pianka odznacza się współczynnikiem przewodnictwa ciepła [W/mK] na poziomie 0,034- 0,040. Taka izolacja może zostać wykonana w bardzo szybki sposób, bez żadnych problemów.

Co daje nam ocieplenie ścian pianą

W związku z tym, można będzie się cieszyć z uzyskania najlepszych efektów z możliwych. 2 osoby będą w stanie wykonać 250 m2 takiej izolacji dziennie. W związku z tym, prace nad izolacją domu będą przebiegały bardzo szybko. Szczególnie, jeśli będą wykonywane przez większą grupę osób.

Na pewno każdy z takiego rozwiązania będzie mógł być zadowolony i usatysfakcjonowany. Pianka nakładana jest metodą natrysku. W związku z tym, nie ma tutaj mowy o ograniczeniach instalacyjnych. Na każdej powierzchni będzie można taką izolację wykonać.

Jaka pianę do izolacji wybrać

Dzięki temu, że pianka odznacza się 100-krotnym rozrostem, izolacja jest w stanie wypełnić każdą lukę i szczelinę, co wpływa na jej szczelność. Na pewno nie będzie problemów z pojawieniem się mostów termicznych. Wszystko będzie wykonane we właściwy sposób, z czego można będzie się odpowiednio cieszyć.

Więcej na temat izolacji pianą znajdziesz tutaj: http://wentar.pl/izolacja-piana-wroclaw/

Comments are closed.