Nosidełko fotelik dla noworodka od BeSafe

nosidełko fotelik

18 sierpnia 2022 • Dom, wnętrze, wyposażenie • Views: 150

Jednym z pierwszych trudnych wyborów przed jakimi stają świeżo upieczeni rodzice jest wybór fotelika samochodowego dla noworodka. Zazwyczaj mają oni określone kryteria. Fotelik ma być wygodny, bezpieczny i praktyczny. Na rynku można wyszukać bardzo dużo rozmaitych modeli, które różnią się między sobą kształtem, jakością wykonania, funkcjami specjalnymi oraz ceną.

Cechy idealnego fotelika dla noworodka

Fotelik jest bardzo ważnym elementem wyprawki, wybieranym często po dokładnym zapoznaniu się z dostępnymi opcjami. Powinien zagwarantować dziecku bezpieczeństwo. Ważnym atrybutem fotelika dla noworodka jest więc solidne przymocowanie do fotela samochodowego, wygodne pasy, oddychający materiał wykonania i regulacja wysokości zagłówka.

Nie bez znaczenia jest też łatwość czyszczenia. Uwagę warto również zwrócić na daszek chroniący przed promieniami słonecznymi. Zapewnia to komfort dziecku w słoneczne dni i jest idealnym rozwiązaniem przy przenoszeniu fotelika.

Fotelik nosidełko dla noworodka

Jedną z opcji, która cieszy się dużym zainteresowaniem jest fotelik z funkcją nosidełka. Czyni go to bardzo wygodnym i praktycznym. Zapewnia bezpieczeństwo na równie wysokim poziomie co foteliki o klasycznej konstrukcji. Dodatkowo po wypięciu pełni rolę nosidełka do przenoszenia w ręku lub zamocowania w wózku.

To rozwiązanie ułatwia rodzicom podróże z noworodkiem – zabieranie całego wózka nie jest konieczne. Wystarczy wykorzystać do tego fotelik nosidełko, dzięki czemu w bagażniku znajdzie się sporo wolnego miejsca na inne niezbędne rzeczy.

Kompatybilność nosidełka

Fotelik jest kompatybilny z większością popularnych modeli wózków. Nie należy się więc martwić, że nie będzie on pasować. W celu weryfikacji należy sprawdzić listę pasujących do fotelika wózków dostępną na stronie internetowej.

Montaż nosidełka dla noworodka

System podróżny mocowany jest za pomocą specjalnego adaptera. Dzięki temu możliwa jest transformacja fotelika w nosidełko w krótkim czasie. Montaż nie zajmuje długo i w kilka chwil fotelik dla noworodka jest gotowy do podróży. Demontaż jest równie prosty i wygodny.

Comments are closed.