Moda Ludowa – chwilowy trend czy nasza polska nowa tradycja?

24 lipca 2015 • Moda, uroda, wygląd, Zakupy, zachcianki, marzenia • Views: 2117

Moda Ludowa nie przyszła do nas z Zachodu. Stworzyliśmy ją sami i wynika z naszej polskiej tradycji i bogatej kultury. Określana jest mianem Etno Design oraz Moda Folk. Dla mnie jest to moda ludowa, ludowy, nasz polski styl. Przejawia się w przepięknym rękodziele, które możecie już kupić w internetowych Cepeliach. Powstaje tego dużo, co wynika z rosnącego zapotrzebowania i zmieniających się trendów w modzie.

Ludowe aspekty

Warto zdecydować się na głębsze poznanie ludowych aspektów w postaci ludowego rękodzieła, ludowych motywów oraz ceramiki ludowej i mebli ludowych. W kwestii mebli ludowych bardzo popularne stają się meble rustykalne i meble bielone. Piękne skrzynie ludowe, kredensy ludowe, łóżka ludowe czy komody. Można wyposażyć całe wnętrza w ręcznie wykonane akcesoria w postaci mebli, jak i dodatków jak poduszki, czy zasłony. Wszystkie gadżety ozdobione ludowymi wstawkami sprawdzą się wyśmienicie w zestawieniu z nowoczesnym stylem.

Sztuka ludowa na wysokim poziomie

Sztuka ludowa wnika do naszego życia i naprawdę się podoba. Nie ma to nic wspólnego z kiczem, czy tandetą. Największy wybór mebli ludowych można znaleźć w Sklepie Ludowym

Tags: , , ,

Comments are closed.