Kombajn kosmetyczny – czym w ogóle jest?

urządzenie wielofunkcyjne kosmetologiczne

14 grudnia 2021 • Moda, uroda, wygląd, Zdrowie • Views: 281

W małym salonie kosmetycznym często brakuje miejsca na wstawienie wszystkich niezbędnych sprzętów i urządzeń. Nawet jeśli miejsce się znajdzie, to ciasnota, którą te generuje znacząco zmniejsza komfort użytkowania takiego miejsca. Aby rozwiązać ten problem warto wyposażyć gabinet w kombajn kosmetyczny.

Czym są kombajny kosmetyczne?

Urządzenie to jest wielofunkcyjnym narzędziem (zobacz kosmetyczne kombajny Medika), które łączy w sobie kilka sprzętów kosmetycznych. Mały kombajn kosmetologiczny może być dwu lub trój funkcyjny. Te większe natomiast bywają czasami nawet urządzeniami 24w1.

Najmniejsze kombajny kosmetyczny nazywane są kombajnami typu desktop. Wynika to z faktu, że swobodnie mieszczą się na biurku lub stole. Większy kombajn medyczny to zazwyczaj kombajn typu tower. Potrzebuje on już nieco więcej przestrzeni, ciągle jednak mniej niż te kilka urządzeń, które z powodzeniem zastępuje.

Dlaczego warto zakupić kombajn kosmetyczny?

Kombajn wielofunkcyjny to bardzo funkcjonalne urządzenie. Większość kombajnów łączy w sobie bezpieczeństwo użytkowania z precyzją wykonywanych zabiegów. Dostępne na rynku kombajny wykorzystują zaawansowane technologie, dzięki czemu są nie tylko niewielkie rozmiarowo, ale również bezawaryjne.

Wybierając kombajn kosmetyczny warto zwrócić uwagę, aby był on jak najłatwiejszy i najbardziej intuicyjny w obsłudze. Nie bez znaczenia jest też oczywiście cena takiego urządzenia. Większość zabiegów, których przeprowadzenie to wielofunkcyjne urządzenie umożliwia jest bezinwazyjna i praktycznie bezbolesna, nie wymaga również okresu rekonwalescencji.

Koszt kombajnu kosmetycznego?

Sprzęty kosmetyczne wielofunkcyjne nie należą od tanich urządzeń. Cena takiego sprzętu zależy przede wszystkim od ilości funkcji, które łączy on w sobie. Więcej zapłacimy również za urządzenie znanego, renomowanego producenta.

Wybierając kombajn warto starannie przemyśleć tą decyzję. Prosty model posiadający niewiele funkcji to wydatek około 3000 złotych. Im więcej opcji tym cena wyższa. Najdroższe kombajny, łączące w sobie nawet 24 urządzenia, mogą kosztować ponad 50000 złotych. Nie należy kierować się jednak tylko ceną, droższy kosmetyczny sprzęt, to zazwyczaj lepsza jakość wykonania, trwalsze materiały, lepszy serwis gwarancyjny. Warto brać to pod uwagę.

Tags:

Comments are closed.