Jakie personalizowane przedmioty możemy kupić?

31 stycznia 2019 • Dom, wnętrze, wyposażenie, O wszystkim • Views: 718

Trafione prezenty

W dzisiejszych czasach ludziom jest coraz trudniej robić sobie nawzajem prezenty. Konsumpcja osiągnęła już bowiem tak niebotyczne rozmiary, że wielu ludzi przerasta wymyślenie ciekawego prezentu drugiej osobie, która przecież zdaje się „mieć wszystko”. Jeśli osoba obdarowywana nie daje nam bezpośrednio do zrozumienia, o czym marzy lub czego aktualnie potrzebuje, czujemy, że znajdujemy się w sytuacji bez wyjścia…

Tymczasem każdej z osób, która uważa, że nie jest w stanie zrobić komuś nietuzinkowego, wywołującego uśmiech na twarzy prezentu, mówimy: nie porzucajcie wszelkiej nadziei! Rozwiązaniem Waszego problemu są bowiem prezenty spersonalizowane!

Wielu z Was zapyta pewnie: czym są tego rodzaju prezenty personalizowane?

Prezent spersonalizowany to rzecz, która jest jedyna, absolutnie jedyna w swoim rodzaju, stworzona specjalnie dla konkretnej osoby. Może to być na przykład kubek ze zdjęciem danej osoby, albo jej ulubionym cytatem. Może to być nawet zwykła urodzinowa kartka, której niezwykłość kryje się w tym, że to my jesteśmy jej projektantami! Prezent spersonalizowany zawsze tworzymy my sami, specjalnie po to, aby kogoś uszczęśliwić i udowodnić komuś, że zadaliśmy sobie wiele trudu, by stworzyć coś tak oryginalnego, jak jedyna w swoim rodzaju jest dla nas obdarowywana osoba!Poniżej prezentujemy Wam przykłady spersonalizowanych prezentów. Możliwe, że pomogą one wielu z Wam odnaleźć prezent idealny dla bliskiej Wam osoby.

Rodzaje personalizowanych gadżetów:

  • Spersonalizowany kubek. Kubek to z pozoru bardzo banalny prezent. Niemniej jednak sytuacja zmienia się, gdy wygrawerujemy na nim czyjeś imię, albo czyjeś życiowe motto, lub ulubione powiedzonko. Na kubku można zamieścić nawet kilka zdjęć lub obrazków ważnych dla danej jednostki. Liczba możliwości jest nieograniczona!
  • „Fotoksiążka„, lub zwykły album ze zdjęciami. Dysponując zdjęciami danej osoby, możemy ją mile zaskoczyć tworząc z nich cały album naszego autorstwa. Alternatywą dla albumu jest tak zwana „fotoksiążka”. Oprócz zdjęć mieści się w niej również wiele ciekawych cytatów i „bon – motów”, które możemy dobrać korzystając z wielu dostępnych w Internecie szablonów. W ten sposób możemy stworzyć fotoksiążkę dla podróżnika, świeżo upieczonej mamy czy panny młodej!
  • Kalendarz. Towarzyszy nam każdego dnia, zwłaszcza jeśli mamy na myśli kalendarz ścienny. Najczęściej jest on ozdobiony zdjęciami różnych pięknych zakątków na świecie, psów, kotów czy rozkosznych dzieci. Ale co by było gdyby zaprojektować komuś spersonalizowany kalendarz ozdobiony jego własnymi zdjęciami?
  • Spersonalizowana koszulka, którą tak, jak w przypadku kubka możemy ozdobić konkretną sentencją, zdjęciem, czy wybranym symbolem.
  • Poszewka na poduszkę. Towarzyszy nam ona bezsprzecznie każdego dnia. A zapewne jeszcze milej byłoby położyć się w pościeli ozdobionej ważnymi dla nas zdjęciami czy istotnym w naszym życiu „motto”.
  • Etui na telefon. Komórka jest zdecydowanie liderem wśród rzeczy, z którymi nie rozstajemy się praktycznie nigdy. Jeśli przyozdobimy ją spersonalizowanym etui, może ona stać się nam jeszcze droższa…
  • Magnesy, które ozdobione naszym zdjęciem mogą pełnić niejako jego rolę. Przylepiając taki magnes do lodówki, osoba przez nas obdarowana będzie każdego dnia pamiętać o naszym miłym geście.
  • Spersonalizowane puzzle. A co by było, gdyby pewne ważne dla nas zdjęcie stało się puzzlami? Byłyby to zdecydowanie nasze ulubione puzzle na całym świecie!
  • Torby – szmacianki. Przeżywają one ostatnio swoje „dni chwały”. Każda młoda dziewczyna dumnie nosi się ze swoją szmacianką na ulicach, pokazując światu na takiej torbie, co jest dla niej w życiu ważne. Na takiej torbie bowiem często umieszcza się ważne dla kogoś hasło, czy zdjęcie.

Wymienione wyżej pomysły to tylko garść wskazówek. W rzeczywistości każda rzecz, która nas otacza, może stać się wspaniałym, jedynym w swoim rodzaju, spersonalizowanym prezentem. W tej zabawie nie ma żadnych ograniczeń, poza naszą własną wyobraźnią!

Personalizowane prezenty znajdziesz w sklepie https://topgadget.pl/sklep/dziecko/

Tags: , ,

Comments are closed.