Gdzie w miejscowości Wrocław implanty zębów

18 stycznia 2021 • Zdrowie • Views: 1151

Piękne zęby dzięki implantom

Na skutek różnych wypadków zdarzyć się może, że utracimy jeden ze swoich zębów, co oczywiście nie wpływa korzystnie na nasz wygląd. W związku z tym warto temu jakoś zaradzić, co dziś szczególnie trudne nie jest. Pamiętać trzeba bowiem przede wszystkim o tym, że stomatologia daje nam naprawdę spore możliwości i takie zęby bez problemu możemy odbudować. Implanty zębów we Wrocławiu to również coś normalnego i bardzo powszechnego. Mieszkańcy stolicy województwa dolnośląskiego na takie zapełnianie ubytków decydują się bowiem dość często.

Jak wyglądają implanty zębów?

Przypomnijmy, że implant to nic innego jak tytanowa śruba, która jest umieszczona w kości szczęki. Zastępuje więc korzeń. Na tę śrubę nakłada się natomiast porcelanową bądź też ceramiczną koronę, która odcieniem przypomina inne zęby z naszego uzębienia. Zauważmy, że materiałem, z którego wykonywane są takie śruby, jest tylko i wyłącznie tytan. Nie dzieje się tak bez powodu. Pamiętać trzeba bowiem o tym, że jest to metal, który na nasz organizm nie wpływa niekorzystnie.

Implanty zębów cena

Weźmy jednak pod uwagę, że implanty zębów w mieście Wrocław nie są tanie. Pojedyncza śruba wszczepiona w kość szczęki kosztować może od około dwóch do nawet czterech tysięcy złotych. Ponadto doliczyć trzeba również koszt korony oraz inne opłaty dodatkowe związane z badaniami czy też pierwszą wizytą rozpoznawczą. Nie jest więc żadną tajemnicą, że jest to wydatek naprawdę duży. Mimo wszystko, czego nie robimy w celu poprawy swojego wyglądu. Ten wybór pozwala nam cieszyć się pięknym uśmiechem nawet w przypadku ubytku zęba naturalnego.

Więcej informacji: dentaline-wroclaw.pl/stomatolog-oporow-wroclaw

Tags: , ,

Comments are closed.