ASG, artykuły obronne, Wiatrówki – Bezpieczne zabawki czy już broń?

24 lipca 2015 • Sport, wypoczynek, turystyka, Zakupy, zachcianki, marzenia • Views: 4129

Wszystko z głową. Taką zasadą kieruję się w życiu. Wiadomo, że artykuły obronne to pistolety na kule gumowe, rewolwery hukowe, race, gazy obronne i wiele innych akcesoriów militarnych, które mogą komuś zrobić krzywdę albo kogoś zranić. Nie ma co do tego wątpliwości. Są to przedmioty przeznaczone dla mądrych ludzi, którzy wiedza jak z tego korzystać. Przeciwnicy tego stwierdzenia i sprzedaży broni typu ASG i wiatrówek w sklepach powinni się zastanowić, czy nie powinno się zakazać sprzedaży żelazek albo wprowadzić zakaz jazdy samochodem. Zarówno żelazkiem jak i autem można kogoś zabić, a mimo to nikt tego nie zakazuje bo to absurdalne.

Jaką wiatrówkę kupić

Tak samo jest z prawem do posiadania broni ostrej czy mniej ostrej, jaką można kupić w sklepie internetowym. Według mnie każdy mężczyzna powinien umieć obchodzić się z bronią. Zacząć można od wiatrówki, broni ASG aby zapoznać się z działaniem i podszkolić się w strzelaniu. Jest to ciekawe, ponieważ pozwoli złapać bakcyla i przekonać się do broni ostrej.

Przeszkolenie militarne

Odpowiednie przeszkolenie militarne w zakresie strzelania powinien przejść każdy mężczyzna. Nie mówię już o obowiązkowej służbie wojskowej, bo to inna sprawa – wielu mężczyznom by się ona przydała. Reasumując, kontakt z bronią, nawet typu ASG albo wiatrówka jest wskazany i potrzebny.

Tags: , ,

Comments are closed.