Akcesoria rolnicze – Jak wiele osób je kupuje?

23 lipca 2015 • Kariera, praca, finasne • Views: 1812

Akcesoria rolnicze, pasy przemysłowe, łożyska oraz inne części do maszyn rolniczych są kupowane przez gospodarstwa rolne małe i średnie. Nie ma w tym nic dziwnego. Natomiast ciekawy jest fakt, że wiele niedużych zakładów przemysłowych również zaopatruje się w części rolnicze. Pasy przemysłowe do maszyn mają zastosowanie zarówno w rolnictwie jak i w produkcji przemysłowej. No tak, przecież w rolnictwie też odbywa się nie tyle produkcja, co przetwórstwo taśmowe.

Części do maszyn rolniczych

Szukając odpowiedzi na pytanie postawione w temacie trafiłem do powiatu oławskiego. Jest to region dość zamożny i rozwinięty chodzi o rozwój rolnictwa, automatyzację i ilość maszyn rolnych przypadających na gospodarstwo rolne. Tam handel akcesoriami rolniczymi, pasami przemysłowymi, łożyskami do maszyn rolniczych idzie pełną parą. Do Oławy przyjeżdżają rolnicy z pobliskich ośrodków rolno- przemysłowych, jak Brzeg, Strzelin, Namysłów, Jelcz-Laskowice, Oleśnica, czy Grodków. Jak dowiedziałem się wśród tamtejszych gospodarstw – dobrą renomą cieszy się sklep Trans-Serwis z Oławy.

Najlepsze pasy i łożyska do maszyn rolniczych

Posiada największy asortyment pasów i łożysk dostępnych od ręki, na miejscu w sklepie. Sprzedawca doradzi Wam oraz zaproponuje dobre ceny na Wasze części. Dla zainteresowanych podaję adres strony: http://www.agro-zakup.pl/

Tags: , , ,

Comments are closed.